JAK ZROBIĆ BABY BOOMER NA PAZNOKCIACH HYBRYDA?

Baby boomer - jak zrobić?

Jak zrobić baby boomer na hybrydzie? Paznokcie tego typu przypadną do gustu wszystkim miłośniczkom manicure w stylu ombre. Baby boomer polega na tym, że biały kolor lakieru hybrydowego przechodzi w dziewczęcy, delikatny róż. Jest to nowoczesna forma tradycyjnego manicure, która dobrze prezentuje się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach. Jak zrobić baby boomer lakierem hybrydowym? Kluczowymi kwestiami są tutaj zarówno odpowiednia technika (więcej na ten temat - poniżej), jak i dobór stosownego odcienia lakieru. Bogaty ich wybór znaleźć można w naszym sklepie internetowym DUOGEL. Niewątpliwym atutem stylizacji paznokci baby boomer jest szybkość wykonania. Przy odrobinie wprawy manicure tego typu wykonać można w zaledwie kilka chwil. Baby boomer doskonale nadaje się do noszenia zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje, takie jak wesele czy randka. Osoby szukające alternatywy dla stylizacji tego typu, róż zastąpić mogą lakierem w innym kolorze, na przykład neonowym.

Baby boomer - hybryda krok po kroku

Jak zrobić baby boomer na paznokciach? Do tego celu potrzebne nam będą: primer bezkwasowy, baza hybrydowa, jasnoróżowy, transparentny lakier hybrydowy, biały lakier hybrydowy, top hybrydowy, gąbka do ombre, odtłuszczacz, waciki bezpyłowe oraz lampa UV lub LED. Pierwszy etap stanowi przygotowanie płytki paznokcia - odsunięcie i wycięcie skórek, nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu, zmatowienie oraz odtłuszczenie płytki. Następnie nakładamy primer bezkwasowy. Uwaga! Aplikować należy go wyłącznie na płytkę, uważając, aby nie dotknął skórek. Posiadaczki problematycznej płytki paznokciowej zastąpić mogą go primerem kwasowym. Etap ten można pominąć, jeżeli nie mamy problemów z trwałością manicure hybrydowego.

Jak wykonać baby boomer? Kolejny etap stanowi aplikacja bazy hybrydowej na paznokcie i utwardzenie jej w lampie UV/LED. Na płytkę paznokciową nakładamy dwie warstwy lakieru hybrydowego w kolorze jasnoróżowym i utwardzamy każdą z nich w lampie. Następnie na krawędzie paznokci aplikujemy pierwszą warstwę białego lakieru hybrydowego. Najlepiej, aby pokrywał on około 40% płytki, licząc od wolnego brzegu. W jaki sposób wykonać cieniowanie? Do tego celu wykorzystać można zarówno gąbkę do ombre, jak i tę do podkładu. Zastosowania nie znajdzie tutaj natomiast gąbka kuchenna, która przyczynić może się do powstawania nieestetycznych bąbelków. Ombre przy stylizacji typu baby boomer wymaga delikatnych ruchów. Podczas cieniowania należy schodzić lakierem tak, aby w jak największym stopniu zblendować przejście pomiędzy lakierami mniej więcej w połowie długości paznokcia. Największą ilość białego lakieru powinno się pozostawić na brzegu płytki paznokciowej. Przy pierwszej warstwie cieniowanie będzie bardzo lekko widoczne. Kiedy uzyskamy satysfakcjonujący nas efekt, utwardzamy paznokcie w lampie. Powtarzamy aplikację lakieru, lecz tym razem nakładamy go nieco bliżej krawędzi. W celu uzyskania bardziej estetycznego przejścia gąbkę warto obrócić i zatrzeć granicę przy pomocy jej czystej strony. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przejście pomiędzy kolorami poprawić przy pomocy palca. W ten sposób uzyskać można naprawdę delikatny efekt. Całość ponownie utwardzamy w lampie, nakładamy ostatnią warstwę białego lakieru, lecz tym razem na sam brzeg. Cieniujemy i wkładamy do lampy. Na koniec paznokcie pokrywamy warstwą top coat i również utwardzamy. Wcieramy oliwkę w skórki i kremujemy dłonie. Gotowe!

Jak zrobić baby boomer? Spektakularne efekty uzyskasz, korzystając z naszych lakierów hybrydowych i akcesoriów!

Baby boomer - jak wykonać?

Baby boomer - jak zrobić? Do tego celu doskonale sprawdzą się produkty z naszego sklepu internetowego DUOGEL. Przy pomocy jakich lakierów hybrydowych najlepiej wykonać baby boomer? Nasza pierwsza propozycja to lakier hybrydowy DUOGEL 6 ml - 037 Light Pink. Produkt ten trzyma się na paznokciach nawet przez 3 tygodnie. Zdecydowanie wyróżnia go innowacyjna formuła, przyjemna konsystencja oraz nowatorski kształt pędzelka, który znacznie ułatwia aplikację lakieru. Po nałożeniu na płytkę paznokciową utwardzać należy go przez 30 sekund w lampie LED lub 2 minuty w lampie UV.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło