Ładne i zadbane dłonie są prawdziwą ozdobą kobiety. Wiele pań przywiązuje więc wielką wagę do swoich paznokci. To pozwala im się czuć pewnie, atrakcyjnie i pięknie. Trendy w manicure i pedicure hybrydowym bardzo często się zmieniają, jednak jest pewna stała. Pomimo wręcz nieograniczonych możliwości cyrkonie to obok brokatu wciąż jedna z najchętniej wybieranych przez kobiety form ozdoby na paznokcie. W czym tkwi ich sekret? Rozwiązaniem zagadki może być fakt, że tego typu manicure nadaje wytwornego i eleganckiego szyku niemal każdej stylizacji.

Cyrkonie na paznokciach – nie bój się wyróżnić!

Ozdoby, które do niedawna można było spotkać jedynie w biżuterii, coraz częściej i śmielej pojawiają się także na paznokciach. Cyrkonie prezentują się bardzo wytwornie. Stylizacja paznokci hybrydowych uzupełniona o cyrkonie zawsze przykuje uwagę i przyciągnie wzrok. Taki rodzaj zdobień stosują często panny młode oraz goście weselni. Paznokcie z cyrkoniami pięknie będą się prezentować na chrzcinach czy w trakcie świąt. Nie jest to jednak efekt wykończenia, który nie może sprawdzić się na co dzień! O ile w pierwszych stylizacjach można sobie pozwolić na użycie cyrkonii nawet na każdym paznokciu, o tyle w drugim wypadku subtelnej będzie wyglądać cyrkonia na jednym lub kilku palcach. Cyrkonie mogą też być uzupełnieniem tradycyjnej biżuterii, tworząc spójną całość, czy innych, ulubionych dodatków. Ograniczeniem jest jedynie własne poczucie estetyki. Nie bój się wyróżnić!

Zdobienia paznokci cyrkoniami – elegancko i z klasą

Jak zostało wspomniane w przypadku zdobień paznokci cyrkoniami,pole do popisu jest naprawdę duże. Jeżeli wolisz delikatny manicure, to możesz pojedynczą cyrkonię zaaplikować na jednym, góra dwóch paznokciach. Cyrkonie można także układać wzdłuż dolnej lub górnej części paznokcia, tworząc subtelny łuk. Malutkie cyrkonie świetnie sprawdzą się do aplikacji punktowej jako wypełnienie konturu. Lubisz odważne stylizacje paznokci? Pomyśl o pokryciu całego paznokcia cyrkoniami lub użyj nieco większego kryształku. Cyrkonie mogą mieć różnorodny kształt. Najczęściej przez kobiety wybierany jest standardowy diamencik. Oczywiście cyrkonie dostępne są w całej palecie barw i odcieni.

Cyrkonie na paznokciach hybrydowych i żelowych – jak aplikować?

Wiesz już, jakie cyrkonie chcesz wybrać i wiesz, jaki wzór będzie widniał na Twoich paznokciach. Warto dowiedzieć się, jak zaaplikować cyrkonie, by jak najdłużej wytrzymały na paznokciu. Dodamy, że kluczem jest tworzenie zdobień z cyrkonii na świeżo wykonany manicure. Istnieje kilka sposobów aplikacji:

- ułożenie cyrkonii na warstwie dyspersyjnej koloru – jest to najpopularniejsza metoda; po nałożeniu lakieru aplikuje się cyrkonie, następnie top i utwardza całość pod lampą;

- ułożenie cyrkonii na warstwie dyspersyjnej topu – po nałożeniu lakieru i topu aplikuje się cyrkonie, a następnie utwardza całość pod lampą;

- ułożenie cyrkonii za pomocą kleju do tipsów – warto zwrócić uwagę, by był to dobry jakościowo klej; po nałożeniu lakieru i topu nakładamy cyrkonie przy użyciu kleju, po czym nakładamy top i w razie konieczności całość utwardzamy pod lampą.

Rewelacyjne cyrkonie na paznokcie w DUOGEL!

Cyrkonie to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów w manicure hybrydowym. Nasz sklep internetowy wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientek, dlatego w ofercie znajdziesz szeroką gamę cyrkonii do paznokci. W asortymencie posiadamy m.in. cyrkonie białe, różnokolorowe, a także różowe, niebieskie, czy złote. Nasze cyrkonie pięknie się mienią i doskonale prezentują na paznokciach. Świetnie sprawdzą się zarówno w profesjonalnym salonie kosmetycznym, jak i w rękach manicurzystki-amatorki. Zapewniamy Ci wszystko, byś mogła mieć wspaniałe paznokcie hybrydowe z cyrkoniami lub żelowe. W ofercie oprócz cyrkonii znajdziesz także bogaty wybór lakierów hybrydowych do paznokci w szerokiej palecie barw m.in. DUOGEL 6 ml - 032 Glitter Red z drobinkami, czy zmieniający kolor pod wpływem temperatury DUOGEL THERMO 6 ml – 120 w pięknym kolorze kobaltowym. Do utrwalenia całości proponujemy DUOGEL 6ml - Top Coat So Shine No Wipe. Wykonaj manicure hybrydowy z cyrkoniami do paznokci lub efektowne stylizacje żelowe profesjonalnymi produktami do paznokci od DUOGEL!

Cyrkonie na paznokcie

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło