Dłonie uznawane są za naszą wizytówkę, dlatego w szczególności kobiety dbają o to, aby prezentowały się w należyty sposób, zwłaszcza w towarzystwie, gdzie chcąc nie chcąc każdy ocenia nas przede wszystkim po wyglądzie.

Nieodłącznym elementem dłoni są paznokcie, które oprócz tego, że powinny być starannie spiłowane, a skórki zadbane, najlepiej prezentują się pomalowane. Idąc o krok dalej, proponujemy Ci Paint Gel, czyli innowacyjny sposób na zdobienie paznokci, który z pewnością zawróci Ci w głowie!

Wysoka jakość produktu Paint Gel firmy Duogel

Paint Gel to bardzo nowoczesny, a przy tym profesjonalny sposób na trwały manicure, którego zastosowanie nie ma żadnych ograniczeń! Ten należący do sprawdzonej firmy Duogel produkt zapakowany jest w malutki, okrągły pojemniczek, który możesz mieć zawsze ze sobą – czy to w prywatnej podróży, czy też w drodze do klientki. Paint Gel dzięki swojej gęstej konsystencji zapewni Ci idealne krycie oraz odporność na wszelkie uszkodzenia. Co więcej, produkt nie kruszy się ani nie rozpływa, dlatego będziesz mogła spokojnie operować nim według własnych wizji, a wysoka pigmentacja sprawia, że nie wymaga on wzmocnienia koloru.

Sposób na piękne paznokcie

Jeśli do tej pory decydowałaś się na spokojne i tradycyjne zdobienia na paznokciach warto, żebyś odkryła coś zupełnie innego? Może Ci w tym pomóc multifunkcyjny Paint Gel, umożliwiający wykonanie niezwykle dokładnego zdobienia w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Razem z Paint Gelem będziesz mogła stworzyć nadzwyczajne ornamenty, wzorki czy cieniutkie linie! Ale to nie wszystko! Z jego pomocą wykonasz także OneStroke lub Zhostovo. Świetnie sprawdzi się również jako żel kolorowy na całej powierzchni paznokci!

Paint Gel - ozdoby do paznokci

Jest 87 produktów.

Pokazano 1-36 z 87 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło