DUOGEL to nowoczesne lakiery hybrydowe, które zapewniają nową jakość malowania paznokci. Łączą w sobie formułę tradycyjnych lakierów z żelami działającymi na zasadzie promieniowania UV. Dzięki temu pozwalamy naszym Klientom osiągnąć najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. 

Dodatkowo lakiery hybrydowe DUOGEL gwarantują najwyższy poziom trwałości, zapewniając przepiękny kolor przez bardzo długi czas. Komfort, wygoda oraz wysoka jakość, którą oferujemy, sprawia, że paznokcie hybrydowe stają się dumą każdej kobiety. Podczas tworzenia lakierów DUOGEL wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam kompleksowo zadbać o wyjątkową trwałość, precyzję malowania oraz głębię kolorów. 

Już jedna warstwa lakieru wystarczy, by dokładnie pokryć płytkę paznokcia. W ofercie udostępniamy szeroką gamę kolorystyczną, która pozwala spełniać oczekiwania wszystkich kobiet. Można w niej znaleźć lakiery hybrydowe w klasycznych barwach, jak i bardziej unikatowych, eleganckich oraz intensywnych odcieniach. 

Odkryj przepiękne kolory w naszej bogatej kolekcji DUOGEL.

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło