Widoczna tu propozycja skierowana jest do klientów zainteresowanych uzupełnieniem swojego salonu kosmetycznego o profesjonalne narzędzia do paznokci hybrydowych. W jednym miejscu zebraliśmy produkty, które pozytywnie wpłyną na jakość oraz komfort codziennej pracy. Nie dość, że przyspieszą wykonywanie niezbędnych czynności pielęgnacyjnych, to na dodatek pozwolą w uzyskaniu zadowalającego efektu.

Narzędzia do paznokci DUOGEL

Trudno wyobrazić sobie manicure czy pedicure bez tak podstawowych akcesoriów, jak nożyczki, cążki czy kopytka do skórek. Dobrze, jeśli przedmioty tego typu będą spełniać szereg wymogów stawianych narzędziom do paznokci hybrydowych. Odpowiednia wielkość, gramatura, lekkość oraz trwałość materiału - wszystko to ma znaczenie. Doskonale to wiemy, dlatego w naszej ofercie dostępne są wyłącznie starannie wykonane akcesoria od DUOGEL.

 

Niezbędnik każdej stylistki i każdego stylisty paznokci

W prezentowanej ofercie można znaleźć narzędzia do paznokci hybrydowych przeznaczone zarówno do użytku w salonach kosmetycznych, jak i w warunkach domowych. To takie niezbędniki, jak:

  • zaciskarka do tunelu,
  • kopytko do skórek,
  • cążki do skórek,
  • nożyczki,
  • tarki pedicure.

Dzięki proponowanym produktom w bezpieczny, szybki i profesjonalny sposób można przygotować się do zrealizowania nawet najbardziej śmiałych stylizacji hybrydowych. I z tego względu nie powinno zabraknąć ich w żadnym salonie kosmetycznym specjalizującym się w świadczeniu usług manicure oraz pedicure.

 

Zaletą proponowanych przez nas akcesoriów jest nie tylko ich jakość. Kompaktowe wymiary tarek, kopytek czy cążków do skórek pozwalają na łatwą i do tego szybką dezynfekcję w autoklawie.

 

DUOGEL - świetna jakość w dobrej cenie

Oferowane przez nas akcesoria należą też do trwałych rozwiązań. Wybrane cążki, nożyczki, zaciskarki oraz kopytka wykonane są ze stali chirurgicznej o zwiększonej odporności na uszkodzenia i działanie korozji. Nie powinno zabraknąć ich także w Twoim salonie! Sprawdź dostępne rozwiązania i skompletuj zestaw narzędzi niezbędnych w codziennej pracy stylisty paznokci.

Narzędzia do paznokci

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło