W internetowym sklepie Duogel wszystkie panie oprócz bardzo dobrej jakości lakierów hybrydowych oraz podstawowych artykułów do pielęgnacji znajdą także nieco bardziej profesjonalne produkty, które przyczynią się do nieskazitelnego wyglądu paznokci.

Jednym z takich produktów jest Spider Gel, który zapewni mistrzowski manicure bez wizyty w salonie kosmetycznym – będziesz mogła wykonać go w domowym zaciszu! Razem z tym produktem wzory czy zdobienia powstają niemal bezproblemowo, a Ty możesz cieszyć się wzornictwem, jakiego jeszcze dotąd nikt nie miał!

Spider Gel, czyli doskonałe uzupełnienie każdego manicure

Masz już dosyć nudnych paznokci? Wciąż decydujesz się na podstawową kolorystykę, która w żaden sposób nie wyróżnia Cię z tłumu? Zagwarantuj sobie wizualną przyjemność dzięki użyciu na paznokciach Spider Gelu! Jeśli zastanawiasz się, co to takiego, już spieszymy z odpowiedzią! Spider Gel to produkt przeznaczony do wykonywania różnego rodzaju wzorków i zdobień – nieważne, czy chcesz stworzyć cienkie linie, czy geometryczne zdobienia, Spider Gel pomoże Ci uzyskać najbardziej precyzyjne i drobiazgowe kształty. Co więcej, możesz go użyć na dowolnym lakierze i sama stworzyć pożądany efekt! Wszystko zależy od Ciebie!

Funkcjonalność produktu Spider Gel

Stosowanie Spider Gelu jest niezwykle łatwe, dlatego z pewnością sprawdzi się on zarówno u osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Jego największym atutem jest gęsta konsystencja, która sprawia, że jest idealnie elastyczny i dopasuje się do Twoich indywidualnych potrzeb. Aby poprawnie wykonać całą aplikację, wystarczy jedynie nabrać na patyczek bądź pędzelek małą ilość Spider Gelu i rozprowadzić go w dowolny sposób na płytce paznokcia. Ważne, aby ruch był pewny i ciągły – to pomoże uzyskać jeszcze bardziej naturalny efekt. Produkt możesz bezpiecznie nałożyć zarówno na hybrydę, żel, jak i akryl – wykonane zdobienie należy tylko utwardzić w lampie LED przez 2 minuty, a w lampie UV przez 4 minuty i gotowe!

Spider Gel - ozdoby do paznokci

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło