Szukasz produktów do manicure w modnych kolorach, które zapewnią dyskretny, a zarazem przykuwający spojrzenia efekt? W takim razie kolekcja Stardust to coś dla Ciebie! Lakiery hybrydowe z tej serii zawierają drobinki brokatu, co sprawi, że paznokcie zyskają subtelny blask i będą się pięknie mienić. Po preparaty z tej serii można sięgnąć, aby wykonać zachwycający manicure na co dzień lub na specjalną okazję.

Produkty marki Duogel wyróżnia bardzo przystępna formuła. Sprawia to, że lakiery do paznokci hybrydowe można łatwo i wygodnie rozprowadzać na płytce naturalnej lub z przedłużeniem. Niezgłębiona czerń, kosmiczny granat, a może gwiezdne złoto? Niezależnie od osobistych preferencji, z kolekcji Stardust każda kobieta wybierze najlepszą propozycję dla siebie. Dostępne są w niej niezwykle stylowe kolory, które dzięki dodatkowi w postaci brokatu będą się bardzo efektownie prezentować.

Kolekcja Stardust to sposób na paznokcie nie z tej ziemi! Zapraszamy do zapoznania się z wyborem lakierów hybrydowych prezentowanych w tej kategorii.

Lakiery hybrydowe kolekcja Stardust

Kolekcja Stardust

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło