Właściwie wykonany manicure lub pedicure zależy nie tylko od umiejętności, ale także dostępu do odpowiednich produktów. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim lakiery do paznokci, liczne akcesoria oraz artykuły jednorazowe. Obecność tych ostatnich jest niezbędna dla zachowania wysokiego poziomu higieny, a przy tym wygody — zarówno klienta, jak i stylisty. Z naszej strony można liczyć na dostęp do najlepszych produktów tego typu. Jeśli nie masz ich jeszcze w swoim salonie, zachęcamy do sięgnięcia po proponowane przez nas rozwiązania.

Artykuły jednorazowe do stylizacji paznokci

W zasięgu dłoni, prócz tak podstawowych akcesoriów jak pędzelki, pilniki czy polerki, powinny znaleźć się również płatki kosmetyczne. W naszej ofercie dostępne są specjalne waciki bezpyłowe do paznokci, które nie pozostawiają po sobie włókien, a do tego dobrze wchłaniają wilgoć. Waciki te stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Perforowane płatki dostępne są w opakowaniach po 500 sztuk.

Stylizacja paznokci: co jeszcze warto mieć w swoim salonie?

Kosmetyczne waciki bezpyłowe to nie jedyne artykuły jednorazowego użytku, jakie powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego manicurzysty i pedicurzysty. W naszej ofercie dostępne są również drewniane patyczki do ściągania skórek paznokci dłoni oraz stóp. Dwie różnej grubości końcówki ułatwiają przygotowanie płytki do dalszych czynności pielęgnacyjnych: zaostrzona oraz ścięta pod kątem 45 stopni. W opakowaniu znajdziesz 50 sztuk patyczków.

Zaopatrz się w płatki kosmetyczne i patyczki do skórek

Bezpyłowe waciki do paznokci, patyczki do skórek i inne artykuły jednorazowe czekają w naszej ofercie. Zadbaj o to, aby przy stanowisku nie zabrakło niczego, co niezbędne jest do właściwego przygotowania dłoni i stóp do stylizacji. Zajrzyj też do pozostałych kategorii naszej hurtowni. Prócz bezpyłowych płatków kosmetycznych znajdziesz tu wysokiej klasy akcesoria, takie jak pędzle, pilniki, polerki, frezy oraz szablony. Wszystko to w korzystnych cenach!

Artykuły jednorazowe do gabinetów kosmetycznych

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło