Pilniki 100/180 - Duogel
Pilniki 100/180

Pilniki do paznokci to niezbędne wyposażenie każdej manicurzystki – zarówno tej profesjonalnej, jak i amatorki-hobbystki. Odpowiednio przygotowana płytka paznokcia to podstawa dobrze wykonanego manicure. Pilnik pilnikowi jednak nie jest równy, dlatego ważne, aby wybrać nie tylko pilnik dobrej jakości, ale także o odpowiedniej gradacji. Wszystko ...

Pilniki do paznokci to niezbędne wyposażenie każdej manicurzystki – zarówno tej profesjonalnej, jak i amatorki-hobbystki. Odpowiednio przygotowana płytka paznokcia to podstawa dobrze wykonanego manicure. Pilnik pilnikowi jednak nie jest równy, dlatego ważne, aby wybrać nie tylko pilnik dobrej jakości, ale także o odpowiedniej gradacji. Wszystko po to, by uniknąć uszkodzenia płytki oraz zapewnić dłuższą trwałość Twojej hybrydzie. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego DUOGEL i wybierz najlepsze pilniki 100/180!

Więcej

Pilniki 100/180

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Pilniki do paznokci – typy

Na rynku dostępne są różnorodne pilniki do paznokci, m.in. szklane, metalowe oraz papierowe. Te ostatnie mają na swojej powierzchni umieszczone numery. Jest to nic innego jak gradacja/rodzaj ziarnistości. Gradacja to ilość ziarenek, która mieści się na 1 cm2 powierzchni naszego pilnika. W skrócie – im wyższa liczba na pilniku, tym ziarno jest drobniejsze, a co za tym idzie – tym łagodniejszy jest pilnik. To, jaki pilnik należy wybrać, zależy od tego, co chcemy w danym momencie z naszymi paznokciami zrobić. Ogólna, przyjęta zasada głosi, że w prawidłowym procesie przygotowywania płytki najpierw używa się pilników gruboziarnistych, a następnie drobnoziarnistych, co oznacza, że nie powinno się używać pilnika z niższym numerem po wykorzystaniu pilnika z numerem wyższym. Dodatkowo paznokcie zawsze powinno się piłować w tym samym kierunku, aby uniknąć zniszczenia płytki m.in. jej rozdwojenia. Co więcej, jeżeli odpowiednio dobierze się pilnik w zależności od jego gradacji, cały proces przygotowywania płytki może być znacznie szybszy oraz lepszej jakości.

Pilniki 100/180 – do czego służą?

Pilniki 100/180 to jedne z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych pilników. Nazywane są także pilnikami uniwersalnymi, gdyż kompleksowo mogą sobie poradzić zarówno z naturalnymi paznokciami, jak i przedłużonymi. Pilnik ten rewelacyjnie sprawdza się do matowienia płytki przed wykonaniem hybrydy, skrócenia paznokci oraz nadania im pożądanego kształtu. Są to pilniki o średniej ziarnistości – 100 najlepiej nadaje się do paznokci żelowych oraz akrylowych, natomiast 180 świetnie sprawdzi się w przypadku płytki naturalnej. Pilnik sprawnie i skutecznie piłuje oraz doskonale poradzi sobie nie tylko z kobiecymi dłońmi, ale także w przypadku pielęgnacji dłoni męskich oraz osób starszych. Pilniki 100/180 mogą przybierać różne formy. Każdy z wariantów będzie lepiej sprawdzał się w innych czynnościach. Prosty pilnik będzie najbardziej uniwersalny, z kolei pilnik banan lub halfmoon (łódka) dzięki bardziej wygiętej formie, umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc oraz pozwalają opracowywać np. wały paznokciowe.

Oferta pilników 100/180 w DUOGEL

W naszej ofercie klientki znajdą tylko i wyłącznie najwyższej jakości produkty kosmetyczne, m.in. pilniki 100/180. Asortyment zawiera także inne pilniki np. 150/180 oraz 180/240, ale też m.in. kufry kosmetyczne, dzięki którym łatwo zorganizujesz przestrzeń i bezpiecznie ułożysz niezbędne akcesoria oraz jednorazowe artykuły. W sprzedaży mamy również lakiery hybrydowe w szerokiej kolorystyce i wysokiej jakości pędzle. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z widocznej oferty pilników do paznokci 100/180 i nie tylko!

GO TO BRAND - POIR 3.3.3

Copyright © 2018 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART