Duogel
ik1.png

Fast shipping
24h

ik2.png

Free delivery
over 200PLN

ik3.png

Free return
up to 14 days

ik4.png

Hot sale
up to -50%

Duogel

DUOGEL to nowoczesne lakiery hybrydowe, które zapewniają nową jakość malowania paznokci. Łączą w sobie formułę tradycyjnych lakierów z żelami działającymi na zasadzie promieniowania UV. Dzięki temu pozwalamy naszym Klientom osiągnąć najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo lakiery hybrydowe DUOGEL gwarantują najwyższy poziom trwałości, zapewniając przepiękny kolor przez bardzo długi czas. Komfort, wygoda oraz wysoka jakość, którą oferujemy, sprawia, że paznokcie hybrydowe stają się dumą każdej kobiety. Podczas tworzenia lakierów DUOGEL wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam kompleksowo zadbać o wyjątkową trwałość, precyzję malowania oraz głębię kolorów. Już jedna warstwa lakieru wystarczy, by dokładnie pokryć płytkę paznokcia. W ofercie udostępniamy szeroką gamę kolorystyczną, która pozwala spełniać oczekiwania wszystkich kobiet. Można w niej znaleźć lakiery hybrydowe w klasycznych barwach, jak i bardziej unikatowych, eleganckich oraz intensywnych odcieniach. Odkryj przepiękne kolory w naszej bogatej kolekcji DUOGEL.

Lakiery hybrydowe DUOGEL – zaskakują trwałością i intensywnością barw

Lakiery hybrydowe DUOGEL wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania, dzięki czemu ich formuła i konsystencja pozwalają na profesjonalny manicure. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz nowoczesnym technologiom udało nam się poszerzyć możliwości i podwyższyć stopień trwałości. Prezentowane przez nas lakiery hybrydowe pięknie się prezentują nawet przez kilka tygodni, gwarantując doskonałe utrzymanie na płytce paznokcia. Żele UV razem z lakierem hybrydowym eliminują całkowicie problem ścierania się warstwy koloru. Dzięki temu manicure ozdabia paznokcie przez bardzo długi czas, nie tracąc swojej wartości ani intensywności. Dodatkowo prezentowana przez nas oferta wyróżnia się szeroką gamą kolorystyczną, aby trafiać w gust wszystkich kobiet. W asortymencie

Duogel - Dubaj 2019 from moviephoto24 on Vimeo.

DUOGEL

można znaleźć klasyczne barwy w różnych odcieniach, wzbogacone rozmaitymi zdobieniami. Udostępniamy lakiery hybrydowe z linii podstawowej, a także ciekawe kolekcje kolorów. W każdej z nich można znaleźć odcień podyktowany konkretną porą roku, okazją czy aktualnymi trendami. DUOGEL na bieżąco podąża za modą, dzięki czemu prezentowana oferta składa się tylko i wyłącznie z bestsellerów danego sezonu.

Dzięki DUOGEL odkryjesz najnowocześniejsze trendy

DUOGEL to nie tylko tradycyjne lakiery hybrydowe, zachwycające wersjami kolorystycznymi i niepowtarzalną trwałością. Firma opiera się na cennym doświadczeniu i przez lata zdobywanej wiedzy, kompleksowo dbając o kreowanie najgorętszych trendów oraz podążanie za aktualną modą. Prezentowane w ofercie lakiery hybrydowe pozwalają na wykonanie profesjonalnego manicure za pomocą innowacyjnych i najpopularniejszych metod. W naszych propozycjach można znaleźć kolekcję, która umożliwia pomalowanie płytki paznokcia, tworząc unikatowe baby boomer. Jest to jedna z najbardziej efektownych metod, coraz częściej zastępuje klasyczny, francuski manicure. Baby boomer polega na użyciu bardzo delikatnych kolorów, takich jak biel i beż, które pomiędzy sobą tworzą subtelne rozmycie. Paznokcie baby boomer prezentują się bardzo kobieco, stylowo i elegancko. Baby boomer jest tak uniwersalny, że świetnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. W ofercie DUOGEL można znaleźć lakiery hybrydowe, które pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnych efektów za pomocą nowoczesnych metod.

GO TO BRAND - POIR 3.3.3

Copyright © 2018 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART