Blog - Duogel

Blog

Jak nałożyć pyłek na hybryde?
Jak nałożyć pyłek na hybryde?

Rynek kosmetyczny zarówno w Polsce, jak i na świecie nieustannie się rozwija. Renomowani producenci każdego dnia zaskakują klientów innowacyjnymi rozwiązaniami i nie mamy tutaj na myśli jedynie coraz to trwalszych lakierów hybrydowych czy kilkufazowych żelów budujących. Coraz popularniejsze stają się również kreatywne zdobienia, które niezaprzeczalnie dodają indywidualnego charakteru całemu manicure, dlatego nic dziwnego, że kobiety zarówno młode, jak i dojrzałe chętnie decydują się na różnobarwne pyłki. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak używać pyłku do paznokci, aby odzwierciedlał Twoją osobowość oraz indywidualne gusta.

Jak zregenerować zniszczone dłonie? - różne sposoby
Jak zregenerować zniszczone dłonie? - różne sposoby

Dłonie, podobnie jak paznokcie, stanowią naszą wizytówkę i niekiedy wręcz decydują o prywatnym czy zawodowym sukcesie. Niestety bardzo często zdradzają nie tylko nasz wiek, ale także słabą kondycję skóry. Mało kto wie, że skóra dłoni jest niezwykle delikatna i prawie całkowicie pozbawiona gruczołów łojowych. Niemniej jednak na kondycję skóry dłoni wpływają również różnorodne czynniki zewnętrzne, takie jak częste mycie rąk czy bezpośredni kontakt skóry ze środkami chemicznymi używanymi podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych. Gorąco zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, w którym poznasz skuteczne sposoby na regenerację skóry. Przekonaj się sama, co działa na zniszczone dłonie!

Jak zrobić paznokcie żelowe krok po kroku
Jak zrobić paznokcie żelowe krok po kroku

Niezaprzeczalnie paznokcie żelowe cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet zarówno młodych, jak i dojrzałych i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego! Manicure żelowy to niezwykła wygoda. Paznokcie przez ponad 3 tygodnie wyglądają niezwykle estetycznie, nie wymagają regularnego poprawiania w porównaniu do klasycznego lakieru. Nie da się ukryć, że zdecydowana większość kobiet decyduje się na zabieg manicure żelowego w profesjonalnym salonie kosmetycznym, aby mieć gwarancję, że paznokcie będą trwałe, świetnie się prezentując. Niemniej jednak nie oznacza to, że nie możemy ich wykonać samodzielnie w zaciszu domowym. W poniższym artykule podpowiemy, jak zrobić paznokcie żelowe, a także jak nakładać żel.

Kategorie bloga

Ostatnie posty

mar-kos.pl

GO TO BRAND - POIR 3.3.3

Copyright © 2018 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART