Instruktorzy - Duogel

Instruktorzy DUOGEL

Jeżeli jesteś zainteresowana dołączeniem do grona instuktorów DUOGEL skontaktuj się z nami:

shop@duogel.pl | tel. (052) 320 99 48

Marta Czubek

DUOGEL Basic Educator
Kosmetolog, międzynarodowy instruktor marek: Duogel, IBD, Secret Lashes oraz Golden Lashes. Na co dzień szkoleniowiec firmy Mar-kos, zajmujący się szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs. Od kilku lat prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych adeptek usług kosmetycznych.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Magdalena Kielak

DUOGEL Basic Educator
Stylizacją paznokci z zamiłowaniem zajmuje się od 10 lat. Każdego dnia doskonali swoje umiejętności podczas pracy z klientkami, które doceniają jej kreatywność i umiejętności do zdobień. Specjalistka od nietuzinkowych stylizacji, w przystępny sposób zdradza kursantkom tajemnice swojego warsztatu pracy.

Blanka Beauty
ul. Wysokiej Bramy 3 11-100 Lidzbark Warmiński
tel.530-873-262
mail: kielak.magda13@gmail.com

Angelika Piwowarczyk

DUOGEL Basic Educator
Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej na dwóch kierunkach. Od kilku lat, z wielką pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadzi cieszący się dużą popularnością własny salon stylizacji paznokci w Kielcach. Jej dewizą jest najwyższa jakość świadczonych usług oraz dbałość o piękne paznokcie oraz dłonie klientek. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy i techniki stylizacji, podnosząc swoje kwalifikacje. Wyznaje zasadę, że nowoczesny salon to przede wszystkim bezpieczeństwo i higiena, a także ekologia. Zdecydowała się używać produktów Duogel w przekonaniu, że oprócz wysokiej jakości, gwarantują one bezpieczeństwo dla klientek.

Nails Studio&Academy
ul. Okrzei 62a/22,
25-526 Kielce
tel. 507 420 511
mail: angelika17@wp.pl


GO TO BRAND - POIR 3.3.3

Copyright © 2018 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART