Instruktorzy - Duogel

Instruktorzy DUOGEL

Jeżeli jesteś zainteresowana dołączeniem do grona instuktorów DUOGEL skontaktuj się z nami:

shop@duogel.pl | tel. (052) 320 99 48

Magdalena Majkrzak

DUOGEL Main Educator
Współkreator oraz Główny Instruktor Duogel
Juror Mistrzostw Nail Art i Nail Design
Medalistka Mistrzostw Modelowania Paznokci
Autorka wielu artykułów w prasie branżowej.
Prowadzi swoje centrum Szkoleniowe w Piszu ( woj. Warmińsko-Mazurskie), gdzie z przyjemnością dzieli się z kursantami swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem branżowym.

Magdalena Majkrzak Nails Academy
Pisz
tel. 503-301-003
mail: magdalena.majkrzak@ibdpoland.pl

Marta Czubek

DUOGEL Basic Educator
Kosmetolog, międzynarodowy instruktor marek: Duogel, IBD, Secret Lashes oraz Golden Lashes. Na co dzień szkoleniowiec firmy Mar-kos, zajmujący się szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs. Od kilku lat prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych adeptek usług kosmetycznych.

Centrum Szkoleniowe MAR-KOS
ul. Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz
tel. 523-209-948
szkolenia@mar-kos.pl

Magdalena Kielak

DUOGEL Basic Educator
Stylizacją paznokci z zamiłowaniem zajmuje się od 10 lat. Każdego dnia doskonali swoje umiejętności podczas pracy z klientkami, które doceniają jej kreatywność i umiejętności do zdobień. Specjalistka od nietuzinkowych stylizacji, w przystępny sposób zdradza kursantkom tajemnice swojego warsztatu pracy.

Blanka Beauty
ul. Wysokiej Bramy 3 11-100 Lidzbark Warmiński
tel.530-873-262
mail: kielak.magda13@gmail.com

Anna Zielonacka

DUOGEL Basic Educator
Dyplomowana kosmetyczka od 2005 roku.Prowadząca z pasją salon kosmetyczny New Visage w Poznaniu. Stylistka brwi, dyplomowana lingieristka, oraz wizażystka , jednak największą jej pasją są stylizacje wykonywane na paznokciach, wykonuje wszelkie zdobienia. Doświadczona w medycynie estetycznej. Pasjonatka fryzjerstwa, psychologii oraz stolarstwa. Z chęcią udziela fachowych porad swoim kursantką jak i klientką. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i uśmiechem.

New Visage
ul. Bolesława Chrobrego 13A/10 60-681 Poznań
tel. 510-067-578
mail: newvisaqe@wp.pl

Angelika Piwowarczyk

DUOGEL Basic Educator
Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej na dwóch kierunkach. Od kilku lat, z wielką pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem prowadzi cieszący się dużą popularnością własny salon stylizacji paznokci w Kielcach. Jej dewizą jest najwyższa jakość świadczonych usług oraz dbałość o piękne paznokcie oraz dłonie klientek. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy i techniki stylizacji, podnosząc swoje kwalifikacje. Wyznaje zasadę, że nowoczesny salon to przede wszystkim bezpieczeństwo i higiena, a także ekologia. Zdecydowała się używać produktów Duogel w przekonaniu, że oprócz wysokiej jakości, gwarantują one bezpieczeństwo dla klientek.

Nails Studio&Academy
ul. Okrzei 62a/22,
25-526 Kielce
tel. 507 420 511
mail: angelika17@wp.pl

Monika Kuśmierska

DUOGEL Basic Educator
Kosmetolog, mgr promocji zdrowia, zajmująca się stylizacją paznokci od 13 lat. Swoją ogromną pasję w tej dziedzinie rozwija regularnie biorąc udział w licznych szkoleniach i pokazach. Dzięki niej i chęci rozwoju otworzyła swój salon ULTRAVIOLET w Łodzi. Spełnia się w nim jako stylistka paznokci, ciesząc się popularnością wśród grona stałych klientek.

Ultraviolet
ul. Gdańska 25 lok. 4U
90-706 Łódź
tel. 790 568 412
mail: m.kusmierska1@wp.pl

Ewelina Sęk

DUOGEL Basic Educator
Absolwentka Uniwersytetu Marii Skłodowskiej - Curie w Lublinie, a także technik usług kosmetycznych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie stylistki paznokci, jak również 2-letnie doświadczenie w pracy jako szkoleniowiec.Stylizacją paznokci interesowała się od zawsze, dzięki czemu pasja przerodziła się w pracę dająca ogromną satysfakcję. Po ukończeniu studium kosmetycznego i licznych szkoleń z zakresu stylizacji paznokci wiadomo było, co chce w życiu robić. Aktualnie,na co dzień Szkoleniowiec Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Aura w Lublinie. Z zamiłowaniem i pasją przekazuje wiedzę swoim kursantkom oraz odkrywa przed nimi tajniki doskonałej stylizacji. W poszukiwaniu produktów idealnych i najwyższej jakości dołączyła do zacnego grona instruktorów Duogel.

Centrum Szkoleniowe Aura
ul. Różana 16/1a
20-538 Lublin
tel. 730 509 901
mail: lublin@aura.bialystok.pl

Maja Kurlandt-Oświecińska

DUOGEL Basic Educator
Stylistka, wizażystka, charakteryzatorka, międzynarodowy instruktor paznokci marki IBD Poland oraz Duogel. Absolwentka prestiżowej Szkoły Wizażu i Stylizacji Anity i Ireneusza Folaron w Poznaniu.Obecnie słuchaczka Pomorskiego Studium Sztuk Wizualnych na kierunku charakteryzacja filmowo-teatralna. Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń.Pasjonatka mody i ekskluzywnego piękna, gry kolorów i czystość barw.Do klienta podchodzi profesjonalnie, zawsze traktując go indywidualnie . W szkoleniach dąży do zadowolenia i sukcesu kursantki. W swojej ofercie proponuje: Szkolenia z zakresu stylizacji paznokci opatrzone międzynarodowym certyfikatem IBD oraz Duogel. Certyfikowane warsztaty Stylizacji ubioru. Certyfikowane warsztaty makijażu.

Studio Szkoleniowo Kosmetyczne "Metamorfozy"
ul. Nad Kiczą 32
89-500 Tuchola
tel. 519 136 868
mail: szkolenia.maja@icloud.com

Dorota Chrzanowska

DUOGEL Basic Educator
Stylizacją paznokci zajmuję się od kilku lat. Jestem właścicielką salonu „Glamorous Nails” w Irlandii w mieście Dublin.
Stylizacja paznokci nie jest tylko moją praca lecz największą pasją. Uwielbiam kontakt z ludźmi, jestem perfekcjonistką, przywiązuję uwagę do każdego detalu, każde stylizacje wykonane przeze mnie muszą być idealne. Ukończyłam wiele kursów Stylizacji Paznokci podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. Uwielbiam się szkolić i wciąż to robię, kończąc jeden kurs myślę już o następnym. Uważam że szkolić powinien się każdy, podążać za nowymi trendami które bezustannie się zmienią.

"Glamorous Nails"
Grange Clinic Grange Road
Donaghmede Dublin 13
mail: dorka_ch@yahoo.ie

Paulina Kubska

DUOGEL Basic Educator
Od 2010 r. Dyplomowany Technik usług kosmetycznych oraz Technik BHP.
Od ponad roku prowadzi własny salon kosmetyczny w pierwszej stolicy Polski, gdzie z pełnym zaangażowaniem i pasją dba nie tylko o piękne paznokcie swoich klientek. Nieustanie podnośni swoje kwalifikacje zawodowe. Jej hobby to podróże i motoryzacja.

"Duogel Nailsalon"
Duogel Nailsalon
Ul. Bł. Jolenty 19a/ LU 4
62-200 Gniezno
Tel.  889-491-042
mail: paulina.kubska@o2.pl


GO TO BRAND - POIR 3.3.3

Copyright © 2018 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART