Pilnik 150/180 - Duogel
Pilnik 150/180

Pilniki to niezbędne akcesoria, bez których odpowiednia dbałość o paznokcie, a przy tym także o całe dłonie, nie jest możliwa. Dzięki nim paznokcie wyglądają zdrowo i pięknie. Dodatkowo odpowiednio przygotowana płytka paznokcia to doskonały start do wykonania perfekcyjnego manicure. Warto wiedzieć, że nie tylko jakość pilnika się liczy, ale takż...

Pilniki to niezbędne akcesoria, bez których odpowiednia dbałość o paznokcie, a przy tym także o całe dłonie, nie jest możliwa. Dzięki nim paznokcie wyglądają zdrowo i pięknie. Dodatkowo odpowiednio przygotowana płytka paznokcia to doskonały start do wykonania perfekcyjnego manicure. Warto wiedzieć, że nie tylko jakość pilnika się liczy, ale także jego kształt oraz gradacja. To, w jaki sposób chcesz operować na swoich paznokciach pilnikiem i jaki efekt chcesz uzyskać, determinuje wybór jego właściwego modelu. Sprawdź ofertę sklepu DUOGEL i wybierz odpowiednie dla siebie pilniki 150/180.

Więcej

Pilnik 150/180

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Typy pilników do paznokci

Istnieje wiele rodzajów pilników do paznokci. Wśród najpopularniejszych znajdują się metalowe oraz papierowe. Zwłaszcza te drugie są tak chętnie wybierane przez kobiety, zarówno te, które paznokciami zajmują się na co dzień, jak i te, które manicure i pedicure wykonują w domowym zaciszu. Na pewno zauważyłaś, że pilniki papierowe mają naniesione numery. Numery te to nic innego jak gradacja pilnika. Gradacja to ilość ziaren, która mieści się na 1 cm2 powierzchni narzędzia. Wyższy numer oznacza drobniejsze ziarna i w konsekwencji mniej ostry pilnik. W skrócie pilniki o najniższym numerze będą najbardziej gruboziarniste. Warto pamiętać, że podczas pielęgnacji paznokcia lub wykonywania manicure czy pedicure, pilniki używa się od najniższego numeru do najwyższego – nigdy w odwrotnej kolejności. Pozwoli to odpowiednio zadbać o kondycję płytki. Drugą wskazówką jest kierunek piłowania, który powinien być niezmienny, inaczej można dopuścić do zniszczeń i uszkodzeń. Ponadto, jeżeli będziesz przestrzegać tych rad, to Twoje przygotowanie płytki będzie przebiegało niezwykle szybko, sprawnie oraz efektownie.

Do czego służą pilniki 150/180?

Jak już zostało wspomniane, istnieje różna gradacja pilników. Pilniki 150/180 najlepiej sprawdzą się do wygładzenia powierzchni przełożonych paznokci lub np. miejsca łączenia tipsa z płytką naturalną. Pilnik ten nadaje się świetnie do współpracy ze wszystkimi technikami: akryl, żel, lakiery hybrydowe oraz do paznokci naturalnych (manicure/pedicure). Dobrze radzi sobie również ze wstępnym skróceniem paznokcia. Dodatkowo pilniki te będą doskonałe w przypadku pielęgnacji dłoni męskich oraz osób starszych, gdyż ich płytka jest nieco twardsza. Pilniki mogą występować w różnych kształtach i formach. Dla przykładu pilnik 150/180 w kształcie halfmoon (łódka) będzie rewelacyjnym rozwiązaniem, gdy w grę wchodzi dotarcie do bardziej trudno dostępnych miejsc oraz np. przy opracowywaniu wałów paznokciowych. Dodatkowo kształt halfmoon rekomendowany jest dla osób wykonujących samodzielnie manicure w domu.

Zadbaj o swoje paznokcie i dłonie z DUOGEL

Asortyment naszego sklepu internetowego jest niezwykle bogaty i można znaleźć w nim najwyższej jakości produkty kosmetyczne m.in. pilniki 150/180, ale także pilniki 100/180, czy 180/240. Nasze produkty pozwolą Ci w pełni zadbać o paznokcie oraz dłonie. W sprzedaży mamy także rewelacyjne pędzle do zdobień oraz świetne produkty do pielęgnacji, dzięki którym poczujesz się pięknie i kobieco. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty sklepu DUOGEL, w której znajdują się pilniki 150/180 i nie tylko!

GO TO BRAND - POIR 3.3.3

Copyright © 2018 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART