Pilniki 180/240 - Duogel
Pilniki 180/240

Dbanie o paznokcie wymaga od nas m.in. posiadania odpowiednich narzędzi. Jednym z nich są właśnie pilniki do paznokci, dzięki którym Twoje dłonie będą wyglądać zdrowo i pięknie. Pilniki są niezbędne w przypadku, gdy chcemy właściwie przygotować płytkę paznokcia do wykonania idealnego i trwałego manicure. Co więcej, ważna jest nie tylko jakość pi...

Dbanie o paznokcie wymaga od nas m.in. posiadania odpowiednich narzędzi. Jednym z nich są właśnie pilniki do paznokci, dzięki którym Twoje dłonie będą wyglądać zdrowo i pięknie. Pilniki są niezbędne w przypadku, gdy chcemy właściwie przygotować płytkę paznokcia do wykonania idealnego i trwałego manicure. Co więcej, ważna jest nie tylko jakość pilnika, ale także jego kształt oraz ziarnistość. W zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, musisz wybrać odpowiedni pilnik. Sprawdź ofertę sklepu internetowego DUOGEL i wybierz wysokiej jakości pilniki 180/240!

Więcej

Pilniki 180/240

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Pilniki do paznokci – dostępne warianty

Obecnie na rynku dostępna jest cała gama pilników do paznokci, m.in. metalowych i papierowych. Kobiety bardzo chętnie wybierają przede wszystkim te drugie. Są to idealne pilniki i do domowego manicure i do wykorzystania w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Na pilnikach papierowych znajdują się numery, które nie są przypadkowe. Jest to tzw. gradacja pilnika. Gradacja to ilość ziaren, która mieści się na 1 cm2 powierzchni danego pilnika. Gruboziarniste pilniki będą oznaczone niższym numerem, natomiast drobnoziarniste – wyższym. Podczas pielęgnacji paznokcia trzeba pamiętać, że nigdy nie powinno się używać pilnika gruboziarnistego po drobnoziarnistym. W skrócie – po wyższy numer zawsze sięgamy po niższym – nigdy na odwrót. Brak zastosowania się do tej reguły może spowodować uszkodzenie, a nawet trwałe zniszczenie płytki. Dodatkowo pilnikiem należy operować zawsze w jednym, tym samym kierunku. Przestrzegaj powyższych zasad, a przygotowanie płytki do manicure hybrydowego przebiegnie ekspresowo, efektownie oraz sprawnie.

Pilniki 180/240 – wykorzystanie

Pilnik 180/240 to pilnik drobnoziarnisty, który znakomicie sprawdzi się w przypadku nadania paznokciom ostatecznej długości i pożądanego kształtu oraz rewelacyjnie zmatowi i wygładzi naturalną płytkę paznokcia, jak również idealny będzie do prac wykończeniowych na żelu lub akrylu. Pilnik 180/240 doskonale współpracuje ze wszystkimi technikami: akryl, żel, lakiery hybrydowe oraz z paznokciami naturalnymi (manicure/pedicure). Sam pilnik może też posłużyć do końcowego skrócenia paznokcia. Pilnik 180/240 w kształcie halfmoon (łódka) to najlepszy sposób na dotarcie do trudno dostępnych miejsc oraz opracowywanie wałów paznokciowych. Ten kształt jest idealny także dla osób, które manicure wykonują w domowym zaciszu.

Wysokiej jakości pilniki 180/240 na duogel.pl

Sklep internetowy DUOGEL to nie tylko rewelacyjne pilniki 180/240, ale także inne gradacje, m.in. 100/180, czy 100/100. Dodatkowo w sprzedaży uwzględniliśmy wysokiej jakości produkty kosmetyczne, które każdego dnia sprawdzają się znakomicie zarówno podczas domowego SPA, jak i w profesjonalnym salonie kosmetycznym. W naszym asortymencie można znaleźć m.in. rewelacyjne lakiery hybrydowe oraz tusze do zdobień. Produkty oferowane w sklepie sprawią, że poczujesz się atrakcyjnie, pięknie i kobieco, a Twoje dłonie będą prawdziwą wizytówką. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu sklepu DUOGEL, w którym znajdują się pilniki 180/240 i nie tylko.

GO TO BRAND - POIR 3.3.3

Copyright © 2018 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART