Pilnik banan - Duogel
Pilnik banan

Dłonie są niezaprzeczalną wizytówką nie tylko każdej kobiety, ale również mężczyzny. Warto dbać o ich pielęgnację, a także kształt paznokci i ich kondycję, by zawsze wyglądały zdrowo i atrakcyjnie. Do odpowiedniej pielęgnacji zwłaszcza paznokci niezbędne są pilniki. Na rynku dostępnych jest wiele pilników o różnych gradacjach oraz kształtach. To...

Dłonie są niezaprzeczalną wizytówką nie tylko każdej kobiety, ale również mężczyzny. Warto dbać o ich pielęgnację, a także kształt paznokci i ich kondycję, by zawsze wyglądały zdrowo i atrakcyjnie. Do odpowiedniej pielęgnacji zwłaszcza paznokci niezbędne są pilniki. Na rynku dostępnych jest wiele pilników o różnych gradacjach oraz kształtach. To, jaki pilnik wybierzesz, zależy od Twoich indywidualnych preferencji oraz efektu, jaki chcesz osiągnąć. Sprawdź ofertę sklepu internetowego DUOGEL i wybierz najlepszy pilnik - banan!

Więcej

Pilnik banan

W tej kategorii nie ma produktów.

Pilniki do paznokci – najpopularniejsze rodzaje

Istnieje wiele pilników do paznokci dostępnych na rynku i wiele kształtów. Ze względu na materiał bardzo często wybierane są pilniki metalowe oraz papierowe. Te drugie mają różnorodne warianty oraz szeroki wybór gradacji (gruboziarniste, średnioziarniste i drobnoziarniste). W zależności od tego, z jaką płytką pracujesz i jaki efekt chcesz osiągnąć, taki pilnik powinnaś wybrać. Pamiętaj, żeby pracować pilnikiem zawsze w jednym, tym samym kierunku oraz w przypadku używania papierowych pilników o różnej gradacji wybierać drobniejsze uziarnienie zawsze po grubszym – dzięki temu dobrze zamkniesz łuski paznokcia. Nasz sklep internetowy to bogaty wybór tego rodzaju produktów, dzięki czemu możesz wybrać pilniki do paznokci idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Pilnik banan – do czego?

Przy pracy bardzo pomocne będą także różnorodne kształty pilników papierowych. Sam kształt wpływa bardziej na komfort użytkowania niż bezpośrednio na właściwości samego pilnika. Dostępne są różnorodne kształty. Do najpopularniejszych należy pilnik prosty, pilnik banan oraz pilnik halfmoon (łódka). Pierwszy jest najbardziej uniwersalny. Pilnik banan, który dostępny jest także w naszej ofercie, to z kolei jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań. Pilnik ma charakterystyczne zagięcie, które przypomina kształtem ten jeden z najpopularniejszych owoców. Taki pilnik bardzo ułatwia pracę przy skórkach. Można nim dotrzeć nawet do najbardziej trudno dostępnych kącików na płytce paznokcia. Dodatkowo dobrze sprawdza się również podczas piłowania długości paznokcia. Łódka to z kolei połączenie obydwu tych rodzajów.

Pielęgnacja dłoni i paznokci z DUOGEL

Nie da się ukryć, że idealny, trwały i dobrze wykonany manicure to ozdoba każdej kobiety. Nasz sklep internetowy DUOGEL dokłada wszelkich starań, by dostarczać swoim klientom najwyższej jakości produkty kosmetyczne, które ułatwią i przyspieszą codzienną pielęgnację dłoni i zdobienie paznokci. W asortymencie mamy więc nie tylko pilnik banan o najpopularniejszej gradacji 100/180, ale także inne pilniki papierowe o różnej gradacji i kształtach. Klientom proponujemy również rewelacyjne produkty do dezynfekcji, które przydadzą się i w profesjonalnym salonie kosmetycznym i w domowym spa oraz żele do paznokci. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatego wachlarza produktów dostępnych w sklepie DUOGEL, w którego skład wchodzą nie tylko pilniki banan, ale i pozostałe, wysokiej jakości produkty kosmetyczne.

GO TO BRAND - POIR 3.3.3

Copyright © 2018 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART