Pilnik 100/100 - Duogel
Pilnik 100/100

Paznokcie, jak i całe dłonie, mogą być wizytówką każdej kobiety. Oczywiście, jeżeli są odpowiednio zadbane. Jednym z przyrządów, bez których prawidłowa pielęgnacja paznokcia nie jest możliwa, jest pilnik. Właściwie przygotowana płytka paznokcia to absolutny fundament prawidłowo wykonanego manicure. Ważna jest nie tylko jego jakość, która powinna...

Paznokcie, jak i całe dłonie, mogą być wizytówką każdej kobiety. Oczywiście, jeżeli są odpowiednio zadbane. Jednym z przyrządów, bez których prawidłowa pielęgnacja paznokcia nie jest możliwa, jest pilnik. Właściwie przygotowana płytka paznokcia to absolutny fundament prawidłowo wykonanego manicure. Ważna jest nie tylko jego jakość, która powinna być jak najwyższa, ale także odpowiednia gradacja oraz kształt. Każdy rodzaj pilnika będzie lepiej sprawdzał się w innych czynnościach, jednak celem zawsze jest jedno – zadbana i zdrowa płytka paznokcia. Sprawdź ofertę sklepu internetowego DUOGEL i wybierz swoje pilniki 100/100 do profesjonalnej stylizacji paznokcia.

Więcej

Pilnik 100/100

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Rodzaje pilników do paznokci

Wybór pilników jest niezwykle szeroki. Możemy więc znaleźć m.in. pilniki metalowe oraz papierowe. Te drugie są bardzo często wybierane nie tylko do domowej pielęgnacji paznokcia, ale również do profesjonalnego zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Pilniki papierowe mają różne numerki, które określają gradację danego pilnika. Gradacja to nic innego, jak ilość ziaren, która mieści się na 1 cm2 powierzchni danego pilnika. Im wyższy numer, tym bardziej drobnoziarnisty i tym łagodniejszy pilnik. Wybór pilnika zależny jest od tego, jaką czynność na paznokciach chcemy w danej chwili przeprowadzić. Warto podkreślić, że ogólna zasada brzmi, że łagodniejszy pilnik (o wyższym numerze) zawsze jest używany po ostrzejszym pilniku (o niższym numerze) – nigdy na odwrót! W przeciwnym wypadku może dojść do uszkodzenia płytki. Druga cenna rada dotycząca piłowania paznokci to podpowiedź, że paznokcie powinny być piłowane zawsze w jednym, tym samym kierunku. Jeżeli zastosujesz się do powyższych rad, to przygotowanie płytki będzie nie tylko o wiele szybsze, ale także bardziej profesjonalne oraz bezpieczniejsze. 

Pilniki 100/100 – wykorzystanie

Pilnik 100/100 to tzw. pilnik gruboziarnisty, który wykorzystywany jest m.in. do zdejmowania tipsów, piłowania masy przy odnowach, czy do opracowywania masy żelowej, akrylowej. Dobrze sprawdza się także przy lakierach hybrydowych oraz podczas pracy z naturalną płytką paznokcia. Trzeba niezwykle umiejętnie się z nim obchodzić i uważać, zwłaszcza w przypadku paznokci naturalnych. Jest to dość wysoka ostrość pilnika, więc najlepiej poradzą sobie z pilnikami 100/100 wprawione ręce. Pilniki 100/100 dostępne są w różnych kształtach. Prosty pilnik jest najbardziej uniwersalny i wielofunkcyjny, natomiast halfmoon (łódka) o bardziej zaokrąglonej formie lepiej radzi sobie z miejscami trudniej dostępnymi np. wałami paznokciowymi.

Piękne dłonie i paznokcie - sprawdź produkt DUOGEL!

W naszym szerokim asortymencie oferujemy najwyższej jakości produkty kosmetyczne. Oferta zawiera nie tylko pilniki 100/100, ale także inne gradacje m.in. 100/180 oraz 150/180. Naszym klientom proponujemy także akcesoria i dodatki, które doskonale uzupełnią manicure hybrydowy i klasyczny np. rewelacyjne cyrkonie (m.in. Crystals mix - CRYSTAL AB) oraz fantastyczny pyłek New Duo Mystery Glow Moonlight. Ponadto w DUOGEL znajdziesz też lakiery hybrydowe i niezbędne do profesjonalnego zabiegu akcesoria. Wszystko po to, by Twoje paznokcie wyglądały jak najpiękniej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, w której znajdują się pilniki 100/100 i nie tylko!

GO TO BRAND - POIR 3.3.3

Copyright © 2018 MAR-KOS
Realizacja: PROPERART